HomeHL-SportsΓιάννης Θεοδοσουλάκης: «Περίμενα αυτήν τη στιγμή 8,5 μήνες, ευχαριστώ τον προπονητή για την ευκαιρία»

Ο Γιάννης Θεοδοσουλάκης του ΟΦΗ άφησε πίσω του τον σοβαρό τραυματισμό που τον ταλαιπώρησε και επέστρεψε στα γήπεδα στην αναμέτρηση κόντρα στην ΑΕΚ

Ο Γιάννης Θεοδοσουλάκης επέστρεψε στα γήπεδα μετά από σχεδόν εννέα μήνες στην αναμέτρηση απέναντι στην ΑΕΚ και κάπως έτσι άφησε πίσω του τον τραυματισμό που τον ταλαιπωρούσε στον πρόσθιο χιαστό του.

Οι Κρητικοί ηττήθηκαν από την Ένωση με 3-0, με τον Πέπε Μελ να δίνει αγωνιστικά λεπτά στον 19χρονο επιθετικό, ο οποίος στις δηλώσεις του τον ευχαρίστησε.

Αναλυτικά όσα δήλωσε:
«Περίμενα αυτήν τη στιγμή για 8,5 μήνες.

Νιώθω χαρά που πάτησα ξανά το γήπεδο αλλά το αποτέλεσμα μου τη μετριάζει λόγω της ήττας όμως συνεχίζουμε και κοιτάζουμε το επόμενο παιχνίδι.

Κάναμε ένα καλό δεύτερο ημίχρονο, πιέσαμε ψηλά την ΑΕΚ και τα καταφέραμε αλλά δεχτήκαμε ένα δεύτερο γκολ και ήρθε το τελικό αποτέλεσμα.

Πάμε στο Αγρίνιο μόνο για να πάρουμε την πρόκριση.

Θέλω να πω ένα ευχαριστώ στον προπονητή μου που με εμπιστεύτηκε για την ευκαιρία που μου έδωσε».