HomeΣΠΟΡΤο πρόγραμμα του ΟΦΗ απο την 5η μέχρι και την 9η αγωνιστική

Το πρόγραμμα του ΟΦΗ απο την 5η μέχρι και την 9η αγωνιστική

Διαφήμιση

Η Football league ανακοίνωσε και επίσημα το πρόγραμμα απο την 5η μέχρι και την 9η αγωνιστκή.

Για την 5η αγωνιστική ο ΟΦΗ υποδέχεται τα Χανιά (Κυριακή 20/11, 3μμ), για την 6η αγωνιστική, ο ΟΦΗ αγωνίζεται στην Καλλιθέα (Κυριακή 27/11, 3μμ), για την 7η αγωνιστική, ο ΟΦΗ υποδέχεται τον Παναιγιάλειο (Κυριακή 4/12, 3μμ), για την 8η αγωνιστική, ο ΟΦΗ αγωνιζεται στον Αγροτικό Αστέρα (Κυριακή, 11/12, 3μμ) και για την 9η αγωνιστική ο ΟΦΗ υποδέχεται τον Πανσερραικό (Κυριακή 18/12, 3μμ).

Αναλυτικά το πρόγραμμα:
5η αγωνιστική (Κυριακή 20 Νοεμβρίου -15.00)
Απόλλων Σμύρνης – Αγροτικός Αστέρας
Αιγινιακός – Αναγέννηση Καρδίτσας
Πανσερραϊκός – Παναιγιάλειος
Κισσαμικός – Σπάρτη
Αχαρναϊκός – Καλλιθέα
Καλλονή – Πανθρακικός
ΟΦΗ – Χανιά
Πανελευσινιακός – Άρης
Λαμία – Τρίκαλα
6η αγωνιστική
Σάββατο 26 Νοεμβρίου – 15.00

Αιγινιακός – Απόλλων Σμύρνης
Αγροτικός Αστέρας – Πανσερραϊκός
Αναγέννηση Καρδίτσας – Κισσαμικός
Σπάρτη – Καλλονή
Άρης Τρίκαλα
Κυριακή 27 Νοεμβρίου – 15.00
Παναιγιάλειος – Αχαρναϊκός
Καλλιθέα – ΟΦΗ
Πανθρακικός – Πανελευσινιακός
Χανιά – Λαμία
7η αγωνιστική
Κυριακή 4 Δεκεμβρίου – 15.00

Κισσαμικός – Αιγινιακός
Αχαρναϊκός – Αγροτικός Αστέρας
ΟΦΗ – Παναιγιάλειος
Πανελευσινιακός – Σπάρτη
Δευτέρα 5 Δεκεμβρίου – 15.00
Απόλλων Σμύρνης – Πανσερραϊκός
Καλλονή – Αναγέννηση Καρδίτσας
Λαμία – Καλλιθέα
Τρίκαλα – Πανθρακικός
Άρης – Χανιά
8η αγωνιστική (Κυριακή 11 Δεκεμβρίου – 15.00)
Κισσαμικός – Απόλλων Σμύρνης
Πανσερραϊκός – Αχαρναϊκός
Αιγινιακός – Καλλονή
Αγροτικός Αστέρας – ΟΦΗ
Αναγέννηση Καρδίτσας – Πανελευσινιακός
Παναιγιάλειος – Λαμία
Σπάρτη – Τρίκαλα
Καλλιθέα – Άρης
Πανθρακικός – Χανιά
9η αγωνιστική (Κυριακή 18 Δεκεμβρίου – 15.00)
Απόλλων Σμύρνης – Αχαρναϊκός
Καλλονή – Κισσαμικός
ΟΦΗ – Πανσερραϊκός
Πανελευσινιακός – Αιγινιακός
Λαμία – Αγροτικός Αστέρας
Τρίκαλα – Αναγέννηση Καρδίτσας
Άρης – Παναιγιάλειος
Χανιά – Σπάρτη
Πανθρακικός – Καλλιθέα

Διαφήμιση