HomeΚΡΗΤΗΣυγχαρητήρια στους 20 επιτυχόντες

Συγχαρητήρια στους 20 επιτυχόντες

Διαφήμιση

Η εκπαιδευτική κοινότητα του 4ου Εσπερινού Επαγγελματικού Λυκείου Ηρακλείου συγχαίρει θερμά τους 20 ενήλικες μαθητές της που πέτυχαν στις Πανελλαδικές Εξετάσεις και τους εύχεται ολόψυχα να συνεχίσουν με την ίδια αφοσίωση τις σπουδές τους στην τριτοβάθμια εκπαίδευση.

Οι επιτυχόντες μαθητές απέδειξαν με τον καλύτερο τρόπο πως το βασικό σύνθημα και σκοπός του Σχολείου «φοιτήστε παράλληλα με τις υποχρεώσεις σας και αλλάξτε τη ζωή σας», μπορεί να επιτυγχάνεται.

Δίνουν επίσης ένα πολύ καλό παράδειγμα σε όλους τους νέους που δεν μπόρεσαν να εκμεταλλευτούν την πρώτη τους εφηβική ευκαιρία για εκπαίδευση, ότι υπάρχει και δεύτερη και το 4ο Εσπερινό ΕΠΑΛ μπορεί να την υπηρετήσει.

Οι επιτυχόντες μαθητές και οι αντίστοιχες σχολές που πέρασαν είναι:

1.         ΑΝΤΩΝΑΚΑΚΗ       ΚΑΛΛΙΟΠΗ  ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΛΑΡΙΣΑ) – ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

2.         ΑΝΤΩΝΑΚΗ ΒΑΣΙΛΕΙΑ     ΨΗΦΙΑΚΩΝ ΜΕΣΩΝ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ Τ.Ε.  (ΑΡΓΟΣΤΟΛΙ) – ΤΕΙ ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣΩΝ

3.         ΑΣΚΙΑΝΑΚΗ           ΕΙΡΗΝΗ         ΧΗΜΕΙΑΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) – ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΚΡΗΤΗΣ

4.         ΖΕΡΒΟΥ        ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) – ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ

5.         ΚΑΛΟΚΥΡΗ ΕΙΡΗΝΗ         ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΚΟΖΑΝΗ) – ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

6.         ΚΑΛΟΚΥΡΗΣ           ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ         ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΛΙΕΙΑΣ – ΥΔΑΤΟΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΩΝ (ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ) – ΤΕΙ ΔΥΤ. ΕΛΛΑΔΑΣ

7.         ΚΙΛΙΣΜΑΝΗΣ          ΓΕΩΡΓΙΟΣ     ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) – ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ

8.         ΚΟΡΜΑΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ     ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) – ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ

9.         ΚΟΥΜΑ         ΒΙΚΤΩΡΙΑ     ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΑΡΤΑ) – ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ

10.       ΛΕΟΝΤΑΡΑΚΗΣ      ΓΕΩΡΓΙΟΣ     ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) – ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ

11.       ΜΑΓΚΑΦΟΥΡΑΚΗΣ           ΙΩΑΝΝΗΣ     ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ) – ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ

12.       ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ           ΜΙΧΑΗΛ       ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) – ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ

13.       ΝΗΣΩΤΑΚΗΣ           ΑΔΑΜ            ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ) – ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ

14.       ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) – ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ

15.       ΠΑΠΟΥΤΣΑΚΗ        ΦΕΡΕΝΙΚΗ   ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΚΑΙ ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) – ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΚΡΗΤΗΣ

16.       ΠΑΥΛΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ      ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) – ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΚΡΗΤΗΣ

17.       ΠΛΟΥΜΑΚΗΣ         ΑΝΤΩΝΙΟΣ   ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) – ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ

18.       ΣΑΛΟΥΣΤΡΟΣ          ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ         ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΛΑΡΙΣΑ) – ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

19.       ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ       ΣΤΕΦΑΝΟΣ   ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ) – ΤΕΙ ΔΥΤ. ΕΛΛΑΔΑΣ

20.       ΤΣΑΤΣΑΡΑΚΗΣ        ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΛΙΚΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) – ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΚΡΗΤΗΣ

Διαφήμιση