HomeΚΡΗΤΗΝέο Δ.Σ. για τους δασκάλους του Ρεθύμνου

Νέο Δ.Σ. για τους δασκάλους του Ρεθύμνου

Μετά τις τελευταίες αρχαιρεσίες

Διαφήμιση

Εκλογές για την ανάδειξη νέου Διοικητικού Συμβουλίου, αντιπροσώπων ΔΟΕ, αλλά και του Νομαρχιακού Τμήματος της ΑΔΕΔΥ πραγματοποιήθηκαν στο Σύλλογο Εκπαιδευτικών Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης Νομού Ρεθύμνου.

Για το Δ.Σ του Συλλόγου εκλέγονται ανά συνδυασμό και σειρά εκλογής : Ορφανουδάκης Στέλιος ( Ε.Κ.Ε) Μπιμπισίδης Αθανάσιος (Ε.Κ.Ε) Γασπαράκης Στέλιος (Ε.Κ.Ε) Μαρινάτος Γιάννης (ΔΗ.ΣΥ) Μαρινάκη Μαρία (ΔΗ.ΣΥ) Κρομμύδα Ευθαλία (Α.Σ.Τ.Ε.Ρ.1) Κυριακόπουλος Μάνθος (Α.Σ.Τ.Ε.Ρ.1) Για την Ελεγκτική Επιτροπή εκλέγονται ανά συνδυασμό και σειρά εκλογής:

Παπαδομανωλάκης Κώστας ( Ε.Κ.Ε)

Μαθιουδάκης Ξενοφώντας ( ΔΗ.ΣΥ)

Πολάκης Γιώργος (Α.Σ.Τ.Ε.Ρ.1) Για αντιπροσώπους ΔΟΕ εκλέγονται ανά συνδυασμό και σειρά εκλογής: Ορφανουδάκης Στέλιος ( Ε.Κ.Ε) Μπιμπισίδης Αθανάσιος ( Ε.Κ.Ε) Λαχανοπύλου Φωτεινή ( Ε.Κ.Ε) Βουμβουλάκης Γιάννης (ΔΗ.ΣΥ) Μαρινάτος Γιάννης (ΔΗ.ΣΥ) Πολάκης Γιώργος (Α.Σ.Τ.Ε.Ρ.1) Κρομμύδα Ευθαλία (Α.Σ.Τ.Ε.Ρ.1)

Για το Ν.Τ ΑΔΕΔΥ εκλέγονται: από την παράταξη της Ε.Κ.Ε (15) αντιπρόσωποι: Μπιμπισίδης Αθανάσιος, Γασπαράκης Στέλιος, Λαχανοπούλου Φωτεινή, Παπαδομανωλάκης Κώστας, Νιανιούρης Αντώνης,Καρίνου Βικτωρία, Γεωργαλάκη Κωνσταντίνα, Τσαχάκη Πόπη, Βουτσινά Πηνελόπη, Χαλκίδου Ολυμπία, Καλούδη Μαρία, Γιαβρίδη Κατερίνα, Τάσιου Ιωάννης, Μιγαδάκη Θεοδώρα, Φαρμάκης Ηλίας

Για το Ν.Τ ΑΔΕΔΥ εκλέγονται: από την παράταξη της ΔΗ.ΣΥ (11) αντιπρόσωποι: Βουμβουλάκης Γιάννης, Μαρινάτος Γιάννης, Κτιστάκης Αντώνης, Μαρινάκη Μαρία Βόλακα Αθηνά, Τζήμα Ουρανία, Λιάκος Νίκος, Καλλογιάννη Μαγδα, Κασιάρας Αθανάσιος,Μητσοπούλου Φιλιώ, Τσίντσιος Γιάννης

Για το Ν.Τ ΑΔΕΔΥ εκλέγονται: από την παράταξη του ΠΑΜΕ (06) αντιπρόσωποι: Γκατζιανίδου Μάρθα, Στύλος Θανάσης, Ξυφαρά Βάνια, Μπαγιαρτάκη Χρυσή, Καρκαβάτσος Στέλιος, Φιλιππίδης Άρης

Για το Ν.Τ ΑΔΕΔΥ εκλέγονται: από την παράταξη της ΔΑΚΕ (04) αντιπρόσωποι: Κουτάντος Γιάννης,Κοτζάκη Ειρήνη, Γεράσης Δημήτρης, Τζελάς Παύλος

Το νέο Δ.Σ του συλλόγου στη συνέχεια συγκροτήθηκε σε σώμα, με τη σύνθεση του να διαμορφώνεται ως εξής:

ΠΡΟΕΔΡΟΣ: Ορφανουδάκης Στέλιος ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ: Μπιμπισίδης Σάκης ΓΕΝ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: Μαρινάτος Γιάννης ΤΑΜΙΑΣ: Κρομμύδα Λίλη ΜΕΛΟΣ -ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΩΝ: Γασπαράκης Στέλιος ΜΕΛΟΣ -ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΚΙΝΗΤΟΠΟΙΗΣΕΩΝ: Κυριακόπουλος Μάνθος ΜΕΛΟΣ-ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΡΧΕΙΑΚΟΥ ΥΛΙΚΟΥ -ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΗΣ: Μαρινάκη Μαρία

Διαφήμιση